Поддержка Вооруженных сил Украины

Національний Банк Відкрив Спецрахунок Для Збору Коштів На Потреби Армії Оновлено

— Так, набір даних, які ми маємо можливість побачити, – це сформована сутність, яку можна назвати сертифікат захисника в робочому варіанті. Користувачем такого документа буде тільки та людина, щодо якої відбувся запит даних в “Оберіг”. Тобто людина зможе дізнатися, чи перебуває вона на обліку в ТЦК та СП, має бронювання або відстрочку. До роботи в Міноборони Черногоренко працювала в команді Федорова, де була долучена  до створення в “Дії” електронних лікарняних, “єМалятка” та COVID-сертифікатів. Тепер її команда створює “Армію+” – застосунок для військовослужбовців.

Близько двадцяти глав держав і урядів, переважно європейських, збирались 26 лютого у Парижі за ініціативи президента Франції Емманюеля Макрона, щоб підштовхнути підтримку України. Насамперед необхідні пікапи, джипи, машини швидкої допомоги, мікроавтобуси та автобуси, а також квадроцикли. Національний банк України ухвалив рішення відкрити спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України.

Він нагадав, що після інтеграції Швеції до Альянсу Балтійське море стало внутрішнім морем НАТО. Коли ми згадуємо про “Коаліцію дронів”, то говоримо не тільки про повітряні комплекси, а й про наземні безпілотні засоби, морські надводні та підводні безпілотники. Далі ми хотіли б вийти до всіх сил безпеки та оборони і сказати, що в них є можливість долучатися, отримувати електронні військові посвідчення.

Разом з тим, топгенерал Нідерландів вважає, що треба розглядати всі опції. Всередині Франції крайні ліві і праві Международный предприниматель перечислил более 100 млн грн на Армию дронов розкритикували Макрона за цю ідею. Також йшлося також про співпрацю з Україною у сфері ракетної промисловості.

Крім того, у потреби в межах ініціативи включаємо антидронові засоби, РЕБ та системи наведення, без яких безпечна робота БПЛА неможлива. На стратегічному рівні – це підсилення технологічної переваги, тому що ворог розвиває свої технології і ми маємо думати на кілька кроків уперед. Думаю, кожний українець, кожна українка зацікавлені в тому, щоб захищати свою державу.

Проти відправлення, на сьогоднішній день, своїх військових до України виступили Польща, Швеція, Чехія, Німеччина, Італія та Нідерланди. Як пише Bloomberg, найближчими тижнями Європейська комісія оприлюднить нову стратегію оборонної промисловості для того, щоб збільшити закупівлі озброєнь. Президент Польщі повідомив, що обговорювалася підтримка у розмінуванні України, а також підтримка у навчанні охорони українського кордону. Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що чеська пропозиція щодо снарядів відповідає минулій політиці ЄС, і оголосив, що Париж приєднається до ініціативи. За словами Макрона, було ухвалене рішення “створити коаліцію для глибоких ударів, а отже, ракет і бомб середньої і великої дальності”.

この記事が気に入ったら
いいね または フォローしてね!

コメント

コメントする

目次